Leden 2010

Botiičkyy

24. ledna 2010 v 19:01

Stmívání

13. ledna 2010 v 20:00 Stmívání

Láska, rozchod, pak zásnuby a nakonec možná i svatba. Tak se vyvíjí filmový příběh Belly a Edwarda v pokračování upírské ságy Stmívání s názvem Nový měsíc, která pobláznila teenagery po celém světě. Pikantní je, že hlavní hrdinové Robert Pattinson a Kristen Stewartová svou lásku ze stříbrného plátna přenesli i do soukromí. A údajně se chtějí vzít.

Když se do sebe zamilují upír (Robert Pattinson) a nevinná dívka (Kristen Stewartová), není to vůbec jednoduché.

Podle posledních informací si Robert s Kristen hledají dům, kam by se spolu odstěhovali. Jejich blízký přítel však tvrdí, že brát se zatím nehodlají. "Potřebují ale místo, kde se budou cítit bezpeční a budou mít naprosté soukromí, aby se mohli víc poznat a zjistit, jestli spolu opravdu chtějí žít. Naštěstí jsou natolik inteligentní, že nic nechtějí uspěchat."

Dvojice právě ve Vancouveru po Novém měsíci natáčí třetí pokračování ságy Elipse (Zatmění). Nestěžují si na drsnou kanadskou zimu, ale na nesnesitelné paparazzi, kteří je sledují na každém kroku. Ti jsou, stejně jako davy šílených fanoušků, opačnou mincí popularity, kterou jim přineslo už Stmívání, první snímek o příběhu platonické lásky mezi dospívající dívkou a svůdným upírem.


Testy o Miley a Justinovi

5. ledna 2010 v 14:55
http://hudba-a-zpevaci.tvujtest.cz/zpevaci/justin-bieber

test o Justinovihttp://hudba-a-zpevaci.tvujtest.cz/zpevacky/jak-hodne-znas-miley-cyrus#result


test o Miley

Vše o Justinovi

5. ledna 2010 v 14:40 Justin Bieber
Povolání: Zpěvák
Věk: 15
Datum narození: 14. 03. 1994
Místo narození: London, Ontario, Kanada
Znamení: Ryby
Výška: 161 cmJustin Bieber se narodil 14.března.1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku.


Co má ráda

5. ledna 2010 v 14:24 Hannah Montana
Hraje ráda na kytaru,má ráda sýrovou pizzu,má ráda gumové medvídky,její nejoblíbenější číslo je3,má ráda asi všechny barvy,styl hudby který má ráda je pop-rock,má ráda jídlo Čínu a chtěla by navštívit Itálii.
Vše o Miley

4. ledna 2010 v 14:34 Hannah Montana
Miley Cyrus

Narodila se:23.11.1992
Místo narození:Nashville,Tennessee,USA
Znamení:Střelec
Výška:164cm
Věk:17
Povolání: Herečka,zpěvačka,textařka,pianistka,kytaristkaŽivotopis
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie.Vtípek

3. ledna 2010 v 16:43 Vtípky xD
pepíček který ještě šišlá jde do obchodu koupit vydru.Říka:"maminko já si jdu koupit vidvu."

Jde jde koupí vydru a jde zas spátky.Cestou ho zastaví dva policajti a říkají Pepíčku nevíš co to tady tak divně smrdí.A Pepíček odpoví Vidva.xD

Vtip

3. ledna 2010 v 16:40 Vtípky xD
Víte proč blondýnka nechodí nakupovat do supermarketu???


Protože je na dveřích napsáno Táhněte k sobě.xD

Vtípky:D

3. ledna 2010 v 16:39 Vtípky xD
Víte jak si vaří blondýnky lipový čaj??

Stoupnou si po Lípu a čekají až zaprší.

Vtípky

3. ledna 2010 v 16:37 Vtípky xD
Víte proč jsou CD od Evi a Vaška nejprodávanější???
Protože si je důchodci neumějí přepálit :D