Červen 2010

Jéé krásáá!!

30. června 2010 v 10:32 | Adminka | 
Podívejte!! Jak sem vyhrála tu soutěž tak mám upa krásnýý diplooom =)

Diplom pro mě =D
Hezkýýý že?? :-* a pak ještě parádnííí poukázkuuu =)

poukázka pro mě =)
Jééé parádnííí poukáázkaa =) Děkujuu za hlááskyyy =)

Ahojik

29. června 2010 v 19:53 | Admiinkaa | 
Ahojky!! U nás je horko tak chodím častno na koupáák a vy??Mno zítra je vvízooo =D Jak se máte?? Já tet surfuju po facebooku =) tAK PAPÍÍK ZATÍÍM

Justin ♥

Joooooooo vyhrála sem soutěž o nej blog!!! Parádddddddda

28. června 2010 v 13:35 | Admiinkaa | 
Joooooooooooooooooo!!Mám to v kapsee!!!Vyhrála jsem soutěž o nej blogíííís!!Děkuju všem co mi dávali hlásky a sháněli hlavně mím SB ♥ Děkujíííííííííí!! Mám velikánskou radost !! =*

já a zase jáá =P

25. června 2010 v 12:57 | Admiinkaa | 
Ahojkyyyyyy
takže dneska jsem byla na turnaji v  přehazovánéé =D Kluci měli 1.místo za fotbal holky  VĚTŠÍ kategorie 1.místo a my přehazka menší kategorie 2.místo.no řekla bych že je to paráda až na jednuvěc.Možná by sme vyhráli i 1.místo akorát že  ta menší kategorie byla 6-7 tř společně.Mno a ty holky co vyhráli 1.místo vypadali na 9.tř moýná byli fakt 7mačky ale nevíím a moc tomu nevšříím ;-)

No zítra máme tady dětskej den s diskou atd...Je to nej den =D je to tady parááádaaaa a vízo dostáváme příští týden ve středu a budu mít samííí =D a neřikejte že sem šprtka!! Ja se neučim prostě mi to leze do hlavy =D  mo a co vy?? napište do komentůů ;-)

A nezapoměňte mi hlásnout na  http://abc-music.blog.cz/1006/finale-sonb pro blog číslo 5!! DíQi oplatíím =P

Nejdůležitějšíí věc!!!!!!! POMOZTe prosím a já vám za to splním cokoli!!

21. června 2010 v 20:23 | Adminka | 
Prosím mohla bych tě poprosit hlásl/a  by si mi na        http://abc-music.blog.cz/1006/finale-sonb
 pod deesi pro blog číslo 5!! PLS je to fináále!! Díky a kdykoli oplatííím ;-)


PLS důležitýý MOOOOOC!! Klidně běžte ke kamarádkám a u nich hlasujte PLS!!!

6 pravd života - nakažlivé :D

20. června 2010 v 21:02
1. Svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svých zubů

2. všichni idioti, po přečtení první pravdy to vyzkoušejí

3. první pravda je lež

4.právě teď se směješ, protože seš idiot

5. určitě pošleš pozvánku dalšímu idiotovi

6. stále máš na tváři takový ten stupidní úsměv

FeRgIe a BlAcK EyEd PeAs

19. června 2010 v 20:46

Fergie: "Black Eyed Peas jsou moje rodina!"

STARS: Fergie:
Zdroj: Profimedia.cz
Will.i.am, Apl.de.ap a Taboo založili v roce 1992 kapelu, se kterou objížděli americké kluby. V roce 1998 jí dali název Black Eyed Peas a vydali album Behind The Front. Opravdový úspěch přišel až v roce 2003, kdy se k nim přidala Fergie!
Fergie nejprve chtěla být herečkou a sólovou zpěvačkou, když ale dostala nabídku tančit a zpívat vokály u BEP, neváhala: "Byla to pro mne výzva. Netušila jsem, jak to dopadne!"

U publika i manažerů z nahrávací společnosti měl však její hlas obrovský úspěch a z Fergie se tak stalo, to po čem na začátku toužila. "Jsem šťastná, že jsem do toho tenkrát šla, ikdyž to nejdřív vypadalo, že budu pořád dělat jen křoví!" :-)

Teď jsou Black Eyed Peas opravdovými přáteli. "Peas nejsou jen o penězích. Jsme parta. Užíváme si každou společnou chvíli," tvrdí zpěvačka, která vydala i své sólové album.

"Mám radost, protože si vlastně užívám několik báječných světů - mám svou vlastní desku, album s Peas a navíc točím i filmy. Všechno je tak rozdílné a to mě maximálně baví."

Fergie se v roce 2008 blýskla filmovým muzikálem Nine, kde si zatančila a zazpívala po boku Nicole Kidman, Kate Hudson a spousty dalších hvězd. Přestože ji hraní moc baví, přiznává: "Když jsem s BEP je to větší pohoda. Nestresujeme se vzájemně a užíváme si s klukama spoustu legrace. Jsou moje opravdová rodina!"

Kristen Stewart aneb SVADBA ;-)

19. června 2010 v 20:45 Stmívání

Kristen Stewart: "Svatba je cool!"

STARS: Kristen Stewart:
Zdroj: Profimedia.cz
Ještě donedávna Kristen (20) tajila, že její láskou je Robert Pattinson. Teď je ale všechno jinak a hvězda ságy Twilight dokonce otevřeně hovoří o svatbě...
V dalším díle upírské série - Eclipse požádá Edward Cullen Bellu Swan o ruku. "Nechápu, že je to pro diváky takový šok," nechala se slyšet Kristen. Podle ní není nic špatného na tom, když v tak mladém věku někomu slíbí, že s ním zůstane do konce života.

"Řekla bych, že je docela smutné, že se stejně staří lidé jako já nechtějí brát. Je to tak na celém světě. Vždyť svatba je ale naprosto normální," svěřila se Kris.

"Myslím, že je docela cool říct: 'Pojďme se vzít, když jsi se správnou osobou na správném místě. Rozhodně je to lepší než tvrdit, nevdám se/neožením se, dokud mi nebude 35!" Kdoví, třeba se brzy dočkáme hvězdné svatby. :-)

LaDy GaGa

19. června 2010 v 20:44

Lady Gaga - Alejandro

MUSIC NEWS: Lady Gaga - Alejandro - foto
Jeptiška v latexu, muži v gumových spodkách s podpatky na nohou a propíchnuté lidské srdce! Gaga si svým novým klipem opět koleduje o průšvih!
Nové, bezmála devítiminutové video zrežíroval slavný módní fotograf Steven Klein. Je k novému singlu Alejandro a LG se v něm ukázala s novým cool sestřihem.

"Gaga si přála, abych z klipu bylo patrné, že chce odhalit své srdce a duši," prozradil Steven, který již v minulosti spolupracoval na natáčení klipu Like A Prayer pro Madonnu. "A to je přesně ten důvod, proč se LG na konci svléká," dodal ještě režisér, který byl hned po odvysílání kritizován, že klip má militantní a homosexuální podtext.

"Tak to není. Ten klip zcela vyjadřuje mé pocity. Zbožňuju ho," obhajovala nové video Gaga. Její společné video s Beyonce - Telephone stáhla americká MTV z vysílání, kvůli nevhodnému obsahu! Doufejme, že klip Alejandro nepotká podobný osud!

KeShA

19. června 2010 v 20:43

Ke$ha předstírala, že je Shakira!

STARS: Ke$ha předstírala, že je Shakira! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Ke$hu (23) neproslavila jen super hudba, ale také divoká hříva, spousta tetování a záliba v drsném rockerském oblečení.
Přestože její hlavu zdobí stejné blond kudrliny jako kanadskou zpěvačku Taylor Swift, Ke$ha je mnohem častěji srovnávána se stárnoucím rockerem Robertem Plantem v době, když jeho kapela Led Zeppelin slavila největší úspěchy!

"Jednou mi nějaký fanoušek začal říkat, že vypadám jako Taylor Swift," vyprávěla Ke$ha. "Pak ale jeho kámoš prohodil: ´To je blbost, vždyť ona vypadá jako Robert Plant.´ A to byla pro mne ta největší poklona!"

Ke$ha se kvůli svému háru také podobá kolumbijské zpěvačce Shakiře. "Jednou jsem šla do klubu a zapomněla jsem si vzít občanku, tak jsem u vchodu předstírala, že jsem Shakira," svěřila se Ke$ha s tím, že ochranka jí uvěřila a pustila dovnitř.

"Osobně jsem se se Shakirou ještě nikdy nepotkala, ale za tohle jsem jí vděčná a mám ji opravdu moc ráda," zasmála se Ke$ha na závěr.