Červenec 2010

New dees

27. července 2010 v 9:36 | Admiinkaa
Budu tu mít new dees ;) Týden tet budu na chatě tak sem zvědavá co s tím tady Pepi udělá :) Tak si počkejte a uvidíte :p Budu mít new i toplist takže se návštěvnost bude měřit od toho dne :) Tak páá

Výherci Bleskovky

26. července 2010 v 20:22 | Admiinkaa
A tady jsou výherci Bleskovky :)


1.místo dostává Natalíís s blogem http://trpytivyblog.blog.cz/
Diplomeek


2.míto dostává Ms. UnHappy*♥s blogem lovely-peace.blog.cz
Diplom Paramoree

3.místo získává Nikolka* s blogem http://nikooooolky.blog.cz/
Diplom s Taylorem(Jacobem)


To byli výherci :) PLS do komentů napište který z diplomů je nepěknější :)

Bleskovka

26. července 2010 v 19:23 | Admiinkaa
A je tu další Bleskovka!
 NApište..

1:Vaše jméno
2:Váš blog
3:Co chcete na dipom
4: Napište slovo které doplníte místo fialového čtverečku
Princess


A pospěšte beru první 3 ;)

Další básničkaaaaa

25. července 2010 v 19:27 | Admiinkaa |  Moe vymyšlená básničky :-D
125 Romiss Romiss | Web | Před 2 minutami | Reagovat
Už jsem tu dlouho nebyla,
a znalost mi zas přibila.
Budu sem chodit častěji,
a taky hodně moudřeji.
Už nevým jaké rýmy,
budu dělat šprýmy?
Hahaha hehehe,
pozor spadneš do postele.

1.Strašidelný příběh

25. července 2010 v 19:16 | Admiinkaa |  Příběhy.....
Asi před dvěma lety,vyšli kluci jako každý den ze školy.Ale zrovna ten den měl kámoš narozeniny.Pozval tam celou třídu.My jsme všichni souhlasili a on se nás zeptal jestli  by jsme tam nechtěli spát?Jasně sme přikývli a rychle jeli do města koupit dárek.Nevěděli sme co ,ale nakonec jsme ten dárek vybrali.Celá tř společně.Oslava byla suprová.Házení po sobě balónkama nebo koláčema :D :D Spolužák co slavil narozky bydlel v jiné vesnici než všichni a my museli dojet a
spali jsme tam.O té vesnici se říká ,že když malinko mrholí ,na koho padne první kapka zemře!Tomu sme samosebou nevěřili.Slavili jsme a slavili.....najednou nějakého člověka napadlo že vyvoláme duchy.Všichni souhlasili kromě mě ,ale nemohla sem jinak.Vyvolávali jsme satana a řekli jestli je tu ať se pohne ta kláda(co tam ležela)najednou spadla my rozpustili kruh a utíkali se schovat.Ale nejhorší je to že jsme ducha NEODVOLALI!NAkonec jsme usoudili že to byla náhoda.Po nějaké chvíli se začalo stmívat.Kámoš navrhl že by jsme se mohli podívat na hřbitov,my holky nechtěli ale kluci dělali ,,machry" a to my museli vidět! Oni říkali že půjdou do márnice a budou tam 5 min.My jim nevěřili a smáli se.Najednou začlo jemně mrholit.A první kapky spadli na OSLAVENCE!!On tomu samozřejmě nevěřil ani si toho nevšiml my ostatní však ano.Oslavenec řekl že půjde do márnice první a ukáže všem jakej je borec.V hlavě se mi honilo že na něj spadli kapky a neodvolali jsme ducha.Prvně něco mumlal ale pak stichl.Mysleli jsme si že to dělá naschvál ale kdepak. V okně byl vidět jak omdlel.Volali jsme hned sanitku!!Ta už pak bohužel řekla že nic nenadělá . Byli to kapky nebo satan?Či nějaká náhoda?Radši nikdy nic takového nedělejte
a věřte pověrám!!


Tohle je vymyšlené :) Příště bude veselý příběh tak si ho neechte ujít ;)

Vyfič !

17. července 2010 v 22:26 Ostatní STARS

Vyfič!

Originální název: Whip It!
Žánr: Drama, Komedie
Rok výroby: 2009
Délka filmu: 111 minut
Země: USA
Režie: Drew Barrymore

Fotky 49

Foto: Vyfič!
Foto: Vyfič!
Foto: Vyfič!
Foto: Vyfič!

Popis

Teenagerovská komedie s talentovanou mladou hvězdou Ellen Page a se slavnou Drew Barrymore. Jak může mladá holka uniknout z nudy maloměsta v Texasu? Soutěž krásy nefunguje, ty slečinky jsou tam všechny divný. Ale v Austinu je závod na kolečkových bruslích, to by mohlo fungovat. A jestli se na bruslích nepobaví znuděná holka z Texasu, tak diváci určitě ano.


Další SUPEEER  filmek doporučuju !! Fakt ÚÚŽAA ;) Najdete ho např na http://divx.kinotip.cz/vyfic-2009/

Zac Efron má nový job!

17. července 2010 v 19:22 Ostatní STARS

Zac Efron má nový job!

STARS: Zac Efron má nový job! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Hvězda filmu Muzikál ze střední založila vlastní společnost!
V tichosti, ale s podporou svého manažera Jasona Barretta, připravoval Zac Efron od února vlastní projekt! Založil svoji produkční společnost.

Firma nese název Ninjas Runnin´ Wild Prods a Zac v ní zaměstnal například bývalého slavného manažera společnosti Fox Jasona Younga, který se proslavil všemi pokračováními filmů X-Men!

Přestože společnost je nováčkem na trhu, o nové projekty nemá nouzi. "Práce máme vážně hodně a pořád chodí nové nabídky," vysvětlil Zac s tím, že jeho společnost bude produkovat i filmy, ve kterých hraje hlavní roli.

"Vypadá to, že u nám dá k natočení svůj scénář i Jason Filardi, který napsal film Znovu 17. Doufám, že to vyjde, ten film byl skvělý," dodal ještě Zac, který je kritiky chválen za roli ve filmu Me and Orson Welles.

Facebook=módní trend ;)

15. července 2010 v 12:41 | Adminka | 
Skoro každý má facebook.A co to vlastně je?Face=tvář book=kniha   ==== Kniha tváří.
NA facebooku můžete chatovat spolu s kamarády,přidávat fotky a videa,na ,,zeď" přidávat různé srdíčka řeězáky atd...Kdo nemá facebook je prostě OUT ! Ale když se to tak vezme je to jen další módní trend.Víte jak bylo lidé.cz populární??Módní obrovský trend.A teď? jen málo lidí na něj chodí protože všichni dali přednost facebooku.A za chvíli tu bude zase nový trend a nový. Facebook je super věc můžete se potkávat s kamarády.Ale hodně lidí je na něj závislý a nemůžou se od něj odtrhnout,mají problém s očima a se vším.Já osobně facebook taky mám ale netrávím na něm VŠECHEN volný čas.Řeknu vám že i ty hry se stávají dost závislé.Ale jinak je facebook dobrá věc . Když se s kamarády dlouho nevidíte a oni mají s sebou PC tak si můžete povídat dívet se na jeho fotky atd... Facebook=módní trend =)

Na Zatmění nepůjdu

11. července 2010 v 21:06 | Adminka | 

Tapeta

Na Zatmění nepůjdu.Zjistila jsem že je s titulkama a číst titulky a přitom nevědět co se děje je blbý. Počkám si na dubing ;-) Takže kdyby ste to nevěděli je to s TITULKY !  Ahooj =)

Zatmění přišlo do KIN!!!

11. července 2010 v 11:30 | Adminka | 
Zítra du se ségrou do kina na Zatmění =) Už se mocinky těšíím jaký to bude =) A už se těším i na další filmek rozbřesk který právě točijou =D