Srpen 2010

Přihláška do SONC

30. srpna 2010 v 12:07 | Adminka |  SONC
Pořádám soutěž o nejlepší celebritu!SONC!
Přihláška
Jméno:
Váš blog:
Na e-mail R.Boorova8@seznam.cz mi pošlete fotku s kterou chcete soutěžit+ jméno celebrity


Bude 9 kol:
1kolo-vypadnou 2 soutěžící           
2-kolo-vypadnou 2 soutěžící
3kolo-vypadnou 2 soutěžící
4kolo-vypadnou 2 soutěžící
5kolo-vypadnou 2 soutěžící
6kolo-vypadnou 2 soutěžící
7kolo-vypadne 1 soutěžící
8kolo-vypadne 1 soutěžící
9kolo-zbyde vítěz
 Kdy budou jednotlivá kola sem napíšu až se všichni přihlásí
Beru 15 celebrit!

 Všichni dostanou diplom za účast a první 3 soutěžící dostanou -3místo-diplom za 3 místo+ reklama na 3 měsíce
                                                                                                     -2místo-diplom za 2-místo+reklama na 5 měsíců+
                                                                                                       -1místo-diplom za 1 místo +reklama na 8 měsíců+kdyby si chtěl/a hlásnout kdykoli hlásnu!!
z kol 1-6 vyberu jednoho který bude mít reklamu na 1 měsíc


Pravidla-za soutěže nesmíš vymazat blog -budeš za to diskvalifikován

Tak ahoj a pište :)

Hudba

30. srpna 2010 v 9:47 | Adminka |  Ostatní STARS
Hudba je spojena se životem.Může být veselá i smutná.Můžete se u ní rozbrečet i rozveselit. Hudba prostě dělá divy.Hudba má mnoho tváří,je veselá,romantická,překvapivá,smutná i k pláči.V životě s nám často naskytne chvíle,kterou by sme chtěli zpříjemnit hudbou např.na pohřbu by sme chtěli zesnulému dát poslední doušek života-hudbu.Na svatbě zase aby bylo veselo.Na diskotékách by to bez hudby nešlo.Když se něco oslavuje hudba nesmí chybět.Když ste smutní rozveselí vás nebo také rozesmutní.Je mnoho žánrů hudby.Např. Jazz,pop,pop-rock,rock,hip hop,metal,punk,opera,a mnoho dalších.Hudba se nedé popsat musíte ji slyšet......:)

Miley Cyrus dala Liamovi "kopačky"!

27. srpna 2010 v 14:11 | Bravo |  Hannah Montana

Miley Cyrus dala Liamovi "kopačky"!

STARS: Miley Cyrus dala Liamovi
Zdroj: Profimedia.cz
Už na jaře se říkalo, že se Disney star a pohledný Australan rozešli! Teď se smutné zprávy potvrdili!!!
Miley (17) se s Liamem Hemsworthem (20) seznámila v roce 2009 při natáčení filmového hitu The Last Song! Netrvalo dlouho a herec se do seriálové Hanny Montany zamiloval natolik, že se kvůli ní dokonce rozešel se svou tehdejší přítelkyní Laurou!

Jejich láska však netrvala ani rok. "Jsem teď úplně sám," svěřil se na začátku tohoto týdne Liam svým kámošům.

Přitom ještě nedávno těm samým lidem tvrdil, že Miley je jeho životní láska. "Liam příšerně žárlil na nový look Miley. Jejich hádky byly dost drsné, tak jsme se ho ptali, jestli jejich vztah má smysl. On ale vždycky zahlásil, že ji miluje!"

A co na to Smiley? "Už dlouho o lásce k Liamovi pochybovala," tvrdí její blízká známá s tím, že Disney star měla pocit, že herec ji omezuje: "Většina smutných songů z alba Can´t Be Tamed je o tom, že ho miluje, ale není s ním šťastná! Nemohlo to dopadnout jinak než, že se s ním Miley rozejde!"


Kanye West & Justin Bieber!

27. srpna 2010 v 14:10 | Bravo |  Justin Bieber

Kanye West & Justin Bieber!

MUSIC NEWS: Kanye West & Justin Bieber! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Drsný raper uvažuje o spolupráci s teenage idolem!
O víkendu Kanye West (33) veřejně prohlásil, že je velkým fanouškem Justina Biebera (16) a teď navíc připouští, že by s ním rád nahrál společnou muziku.

"Nejradši mám Runaway Love, právě vstávám a pouštím si jí," napsal Kanye v neděli ráno Justinovi na twitter.

Za hodinu se tam objevil další vzkaz: "Je jedenáct a pořád poslouchám ten stejnej track! Runaway Love je vážně bomba! Vtipné je, že mám na svém albu song, který se také jmenuje Runaway!"

O pár minut později vstal i Justin a zjistil, že jeho oblíbený hip-hoper mu skládá na webu poklony. "To není možné! Je mi šestnáct a můj hudební idol poslouchá mé songy. Díky. Díky moc. Hezkou neděli Kanye!"

Během týdne si Justin a Kanye vyměnili ještě několik obdivných zpráv, až nakonec raper navrhl, že by se mohli sejít v nahrávacím studiu a něco společně vyprodukovat i se zbytkem jeho skupiny Wu-Tang Clan.

Co na to Justin? Měl pocit, že se mu plní jeden z jeho životních snů! "Já a můj nejoblíbenější raper? To je hustý! Asi to zní šíleně, ale splnil jsi mi sen," napsal na twitter. Zdá se tedy, že se brzy dočkáme společného hitu...


NEuvěřitlné příběhy!

27. srpna 2010 v 14:08 | Bravo |  Příběhy.....
Vaše příběhy, ze kterých se tají dech a leze mráz po zádech...
Michaela, 13

Rozbitá váza!

Jednou jsem spala u kamarádky. Večer, než jsme šly spát, jsme si četly horory. Pak jsme usnuly. V noci mě probudil zvuk rozbitého skla. Po chvíli se probudila i moje kamarádka. Ptala jsem se jí, jestli to taky slyšela a ona řekla že ano. Šly jsme se podívat do kuchyně, ale tam nic nebylo, tak jsme si šly lehnout. Pak jsme zase usnuly, ale ráno nás probudil šílený řev. Rychle jsme běžely do kuchyně a uviděly jsme kamarádky mamku, jak stojí u dveří, před ní leží rozbitá váza a vedle ní kaluž krve. Dodnes nevíme, jak se tam ta krev dostala, komu patřila a jak to, že jsme jí tu noc neviděly.

Miki, 12; Luboš, 13

Neuvěřitelný les

Před rokem jsme se odpoledne rozhodli, že půjdeme do lesa. Blbli jsme, dělali kraviny a nakonec jsme si postavili přístřešek, ve kterém jsme se rozhodli přespat. Rodiče nám to dovolili, tak jsme si tam přinesli jídlo a když jsme ho snědli, šli jsme spát. V noci nás probudilo praskání za stromama. Začali jme se dost bát! Pak jsme navíc uslyšeli výkřik. Neuvěřitelně jsme se lekli, sbalili věci a honem přes pole upalovali domů. Když jsme běželi, začalo se ohýbat obilí na poli, jako kdyby vedle nás někdo procházel. Přidali jsme a když jsme přiběhli na začátek vesnice, podívali jsme se na les a ten vypadal, jako by hořel. Druhý den se v tom lese našli dva mrtví lidé a o měsíc později vyhořel!

Alexandrie, 13

Tajemná holčička

Byla sobota a já a moje kámoška Petra jsme uprosily rodiče, abychom mohly u ní spát. Nejdříve jsme šly na facebook, pak jsme se dívaly na televizi a když jsme šly spát, byla skoro půlnoc. Ještě jsme v posteli kecaly, když jsme najednou zaslechly rachot. Rozbilo se sklo! Ale Petřini rodiče už spali, tak co to mohlo být? Šly jsme se podívat do pokoje a uviděly jsme, jak se k nám blíží malé děvčátko. Strašně jsme se bály, tak jsme rychle zalítly do postele a skryly se pod peřinu. Když jsme vykoukly, ta holka stála u nás v pokoji! Začaly jsme ječet. Přišel Petřin táta a vtom ten přízrak zmizel. Druhý den nám pak vysvětlil, že před pěti lety z okna tohohle bytu vypadla malá holčička!!!Sem z5 s tábora ale zase odjíždím...

14. srpna 2010 v 16:57 | Adminka | 
No....takže takže sem přijela s tábora :))) BYlo to tam fakt stylový,boží,nejlepší,prostě PARÁDÁÁÁÁÁ!!§ Moc se mi bude stýskat po těch super lidech a vůbec po celím táboře...No ale zase odjíždím k tete do Brna a pak k babi a pak konečně domůů :)) PApa novinky budoupak Sorry ale nemám vlbec ča :)) \Pápá

A další básnička :D Tentokrát potrhláá... :))

3. srpna 2010 v 8:26 | Admiinkaa |  Moe vymyšlená básničky :-D
3 Romiss-tvé SB =P Romiss-tvé SB =P | Web | Teď | Reagovat
Rekord v komentech tu je,
ale nikdo ho neobuje.
Jenom ty :)
protože máš boty sý.
Vím že je to potrhlá básnička :)
ale tak co už podívejte se do víčka :D

ÁÁÁ odjíždím na tábor :) :(

2. srpna 2010 v 21:37 | Admiinkaa | 
TAk zítra jedu na tábor :))) Už se moc těšííím  :-)) Ju    bude sranda :) na 12 dní takže tu nebudu dost dlouho :) A od tama rovnou do Brna za tetou a pak k babičce takže tu nebudu ještě dýýl :) :) :) :) Aůe bude s emi stýskat po mojich BEST FRIENDKÁCH :-* TAk papíííQ jedu.....

Justin Bieber

1. srpna 2010 v 22:12 Justin Bieber

Justin Bieber přišel o počítač!

STARS: Justin Bieber přišel o počítač! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Kanadský zpěvák zažívá každý den svého turné k albu My World, obrovský úspěch. Na to, aby mu sláva nestoupla do hlavy však bedlivě dohlíží jeho máma Pattie Mallette!
Justin (16) se tour nemohl dočkat. Doufal, že konečně stráví pár dní bez dozoru. Jeho máma, ale nenechává nic náhodě, a tak svého milovaného syna doprovází i na cestách napříč Amerikou!

Pattie je na Justina velmi pyšná, na druhou stranu ale nechce, aby se z něj stala bezduchá hvězdička. "Moje máma je pořád moje máma. Stará se o mě stále stejně a je jí úplně jedno, jestli jsem star nebo ne," vypráví se smíchem Justin. "Každý den musím mít svůj pokoj v autobuse uklizený a každý den mi o půlnoci vezme komp, prý abych měl klid na spaní," postěžoval si ještě zpěvák.

"Nemám ve dvanáct večerku. Máma jen tvrdí, že nechce, aby mi zdegenroval mozek," vysvětluje Justin a přiznává: "Já ale vytáhnu iPad a hraji na něm, to ovšem ona neví!" Justinova máma je navíc pyšná na to, že její syn je stále single. "Ještě jsem neměl holku a ani nemám šanci si nějakou najít, máma si to nepřeje. Budu si prý muset počkat do osmnácti!"