Duben 2011

Finále SUperstar :)

5. dubna 2011 v 19:20 Ostatní STARS

Do finále SuperStar se nepodívají …

SUPERSTAR & TALENT: Do finále SuperStar se nepodívají … - foto
Zdroj: Nova TV
Pražská Incheba Arena zažila včera večer poslední semifinále druhého ročníku Česko Slovenské SuperStar! Vypadla "nejslabší zpěvačka" i "miláček fanynek" … !
Po včerejšku už známe TOP 12 druhé řady Česko Slovenské SuperStar. Na obrazovkách už nebudeme v následujících týdnech vídat Anetu Salačovou, Alexandru Vokálikovou, Jerguše Oravce a překvapivě ani Noaha Ellenwooda. Přečti si o tom, co na výkony "odpadlíků" v posledním semifinále řekla porota.

Aneta Salačová (Mariah Carey: Without you)

Rytmus: "Mně to připadalo obyčejné, ničím výjimečné. Tahle písnička vyžaduje velké emoce a já jsem je v tom necítil. Byla to průměrně zazpívané Mariah Carey."
Gábina Osvaldová: "Já nemůžu souhlasit s Patrikem. Myslím si, že to bylo neobyčejné a naprosto vyjímečné … protože se málokdy vidí, že by byla zpěvačka téměř u každého tónu úplně mimo. Zpěvák se dá udělat z každého, ale na vás by si ladička opravdu "pošmákla" :)."

Alexandra Vokáliková (Natasha Bedingfield: Soulmate)

Helena Zeťová: " No, Alex, vybrala sis líp než minule :). Když budeš chtít jednou být zpěvačkou, bude ti někdo muset "šít" písničky přímo na míru. Máš ve svým hlase fakt něco pěknýho, ale potřebuješ na něj mít přímo napsané písničky."
Pavol Habera: " Patrik minule říkal při vystoupení Alžběty, že to tu vždycky rozsvítí. Při tvém vystoupení to tady podle mě celé naopak umělecky zhasne. Trošku mi vadila ta "jamajská angličtina" :). Rytmicky jsi taky byla dost často mimo. Celkově to hodnotím vážně špatně."

Jerguš Oravec (Pink Floyd: Wish you were here)

Helena Zeťová: " Souhlasím s ostatníma. Vždy budeš dělat kvalitní hudbu podle mýho názoru a celý to je až na hraně takový hudební nesrozumitelnosti pro naše publikum. Moc se mi tvé vystoupení líbí ..."
Gábina Osvaldová: " Vy jste osobnost a vždycky originál. Nemám s vámi vůbec žádný problém, navíc vypadáte velmi dobře. Myslím si, že vždycky budete dělat kvalitní muziku a nebudete zklouzávat do žádných levností. V tomhle vystoupení se mi akorát moc nelíbil váš falzet a mám dojem, že tahle písnička už byla na horním rozhraní vašich možností. Jinak se mi to ale líbilo."

Noah Ellenwood (Michael Buble: Haven't met you yet)

Pavol Habera: " Ty jsi takový zvláštní týpek. Stojíš na jevišti jak kdybys chtěl čůrat a pro některé děvčata je to hrozně šmrncovné :) Kdybys k tomu ještě měl klobouk v ruce a dělal kocoura ze Shreka, bylo by to dokonalé. :) Jinak bych ti ještě vytkl tvoje frázování, mělo by to být víc swingové. Jsi ale výrazný a myslím si, že se prosadíš i když vypadneš!"
Rytmus: " Je těžké ti cokoliv vytknout. I tohle bylo zazpívané tak typicky "Noahovsky", udržel sis prostě svou laťku. Dnes by jsem akorát vypíchl výběr tvé písničky. To, co jsi zpíval minule a předminule, to jsou slavné šlágry. Problém tohohle výběru může být v tom, že tuhle píseň moc lidí nezná."

Fandila jsem Noahovy a pořád fandím HArrichovi :) A co vy komu fandíte teď je tu finálová 12 :)