Květen 2011

Vítězství :) Umí někdo Dess?

26. května 2011 v 17:36 | Adminka | 
čau te :) Dneska jsme byli na zdravotnický soutěži (okres Znojmo , okresní kolo) a my 2. stupeň jsme byli první a dokonce i od nás ze školy 1.stupeň byl prvn9 :) tak jsme si doonesli 2 pvní místa :) 8.6 jedeme na krajský kolo do zlína to už bude tochu těžší :D to vudeme tak poslední :D ale co alespoň že jsme tady vyhráli :)
Neumí někdo dees? Já sem se s jednou holkou domluvila a asi už tak 2 měsíce mi ho dluží a už mi ani neodpovídá :( No co neumíte ho někdo .) Prosím ozvěte se do komentů :)

A co jak se máte co nového ? :) Pá Romiss :)

Nová moderátorka TV NOVA? Celeste Buckingham!

18. května 2011 v 16:42 Ostatní STARS

Nová moderátorka TV NOVA? Celeste Buckingham!

Finalistka SuperStar si díky vedení TV Nova vyzkouší svou další vysněnou profesi! Soutěžící, která vypadla v druhém finálovém vyřazovaní ČSS 2, si splní svůj velký sen a bude moderovat počasí v pořadu Snídaně s Novou.
Nejmladší finalistku druhé řady Česko Slovenské Superstar uvidíte na televizních obrazovkách už příští týden, v úterý 17.května!

Jak se ti líbilo zkoušení ve studiu s Radkou Kocurovou? " Mně se to líbilo moc. Jen doufám, že to nebude trapné. Přecijen moje slovenština není úplně super. Doufám, že tam neudělám moc chyb. Jsem ale moc vděčná za tuhle šanci."

Přijde ti tahle profese jednoduchá? " Vůbec to jednoduché není! Když si na to člověk zvykne, tak asi ano, ale to platí o všem. Už jsem to zkoušela několikrát a je opravdu těžké si to všechno zapamatovat. Například města musím ukazovat zrcadlově a navíc si musím zapamatovat i nějaké texty."

Je rozdíl mezi kamerou v SuperStar a touto televizní kamerou v počasí? " Ano, určitě. Na kameru v SuperStar buď s někým mluvím (s porotou nebo s moderátorem) nebo na ní zpívám. Neběží tam žádný text. A zapamatovat si, kde bude polooblačno a kde polojasno je pro mě určitě těžší než zpívat."

Těšíš se na svůj živý vstup? "Ano! Bojím se ale, že začnu mluvit anglicky :) Teď jsem si právě napsala můj vstup, tak uvidíme :) Chce to ještě nějaký trénink."

Nick Jonas má novou holku!

17. května 2011 v 18:46 Ostatní STARS

Nick Jonas má novou holku!

Jeho ex-přítelkyněmi jsou takové stars jako Miley Cyrus nebo Selena Gomez a pokud jde o slávu, nezůstává pozadu ani jeho new girl...
Jde totiž o australskou popovou zpěvačku Deltu Goodrem (26), která právě teď září v americké verzi reality show Když hvězdy tančí!

Pár byl společně spatřen už několikrát. Delta ale byla až donedávna zasnoubená, a tak nikdo nepředpokládal, že by mohlo jít o něco víc než o přátelství. V dubnu se ovšem zpěvačka po více než šesti letech se svým snoubencem rozešla, takže už nic nebrání tomu, aby se její love-story s Nickem provalila!

Naposledy byli Nick a Delta společně spatřeni, jak odchází z kina ArcLight v Los Angeles a drží se zamilovaně za ruce. Nejmladší z Jonas Brothers, který teď pracuje na své sólové kariéře, ten večer napsal na svůj twitter: "Jsem v sedmém nebi! Prožil jsem úžasný víkend..." Držíme palce, ať mu vztah s touhle star vyjde!

TAk co přejete jim to :) ?

Selena Gomez: "Nechci tajit svůj vztah!"

9. května 2011 v 9:43 Ostatní STARS

Selena Gomez: "Nechci tajit svůj vztah!"

STARS: Selena Gomez:
Zdroj: Isifa
Kouzelnici z Waverly pořádně vytáčí, že se s Justinem Bieberem musí neustále schovávat před dotěrnými paparazzi a nepřejícnými fanynkami.
Celý svět už sice o jejich lásce ví, přesto se ale Selena Gomez (18) a Justin Bieber (17) na veřejnosti raději objevují odděleně. Důvod? "Pokaždé, když se spolu někde ukážeme, média to šíleně nafouknou a uděljí z toho bůhvíco," vysvětluje Sel.

"Nechci svůj vztah tajit. Je mi to nepříjemné. Do háje! Je mi osmnáct, můžu si dělat, co chci, tak proč to bulvární novináři nechtějí pochopit,"
rozčiluje se star. Ráda by prý byla jako všechny ostatní holky - chodila na rande, do kina a na procházky. "Jsem prostě zamilovaná. Co je na tom špatného?"

Dalším důvodem, proč se Selena a Justin raději skrývají před veřejností a objektivy fotografů, jsou zpěvákovy fanynky. "Pokaždé, když se v médiích objevila naše společná fotka, dostala jsem stovky výhružných mailů a SMSek. Je to znepokojující a z některých jde opravdu strach," stěžuje si ještě star (přečti si o tom víc) a dodává, že i když skrývání bytostně nenávidí, společné chvíle s Justinem jí všechno vynahradí.

Tak co vy na to :) ?