Leden 2012

Horyy)

23. ledna 2012 v 19:39 | Adminka | 

ahojte:)

moc tu nechodím psát, to víte škola hodně toho je../.
ale někdy sem skáknu:)
kdybyste začali chodit vy více, byla bych tu víci i já:D

Jináč jezdíte na hory?:D
já je MILUJU:):D
v sobotu jedu se školou-takže Paradise:D
jezdím na lyžích(mohla bych říct že dost dobře:D) no a učím se na sniwboardu:D)
Zdroj- google.cz

Snowboard an ski;♥

nemůžu se toho nabažiit:D
Tak co vy, plánujete hory?:)

KDO JE NEJVĚTŠÍ STAR?

15. ledna 2012 v 14:14

KDO JE NEJVĚTŠÍ STAR?

Před dvěma týdny jsme vám na našem Facebooku položili jednoduchou otázku - Kdo je největší hvězdou současnosti? Vy jste odpovídali a takhle to dopadlo!

1.Místo - LMFAO

Kdo by na prvním místě čekal Rihannu, Justina, GaGu, či Eminema, asi musí být zklamán. Očividně i naše fanoušky na Facebooku totiž zasáhla crazy vlna nazvaná LMFAO! Tito dva střelení příbuzní jsou jednoznačně největším hudebním objevem loňského roku. A pozor! Už v pátek 24.února přijedou předvést své umění do Prahy. Agentura Fource entertainment pořádá jejich megashow v pražské Tesla Areně, na které bude LMFAO předskakovat kapela Far East Movement. To bude pekelná jízda!

LMFAO - Sexy and I know it


2.Místo - JUSTIN BIEBER

Justin v naší anketě dlouho vedl. Nakonec ho však hoši z LMFAO smetli skoro o 200 hlasů! Mladému kanadskému zpěvákovi to však líto být nemusí. Stále mu patří neohrožená první pozice mezi všemi hudebními interprety na serveru Youtube, kde už jeho videoklipy vidělo skoro 2,3 miliardy lidí! Na sociální síti Twitter má pak víc followers(následovačů) než on pouze zpěvačka Lady GaGa!

Justin Bieber ft. Boyz II Men - Fa La La


3.Místo - MARTIN HARICH

I domácí hudební scéna má "na bedně" svého zástupce! Je jím "superstárista" Martin Harich, kterého vynesly hlasy fanynek na bronzovou příčku. Martin má za sebou vskutku povedený rok, během něhož stihl skončit čtvrtý v druhé sérii pěvecké show ČeskoSlovenská SuperStar i vydat své debutové cd! To už stačil i pokřtít a k desce už natočil dva úspěšné videoklipy - "Nezvestná" a "Ja ťa nájdem".

Martin Harich - Ja ťa nájdem"


4.Místo - RIHANNA
5.Místo - JÁ
6.Místo - HOMER SIMPSON
7.Místo - ONE DIRECTION
8.Místo - DAVID GUETTA
9.Místo - KOBLÍŽC!
10.Místo - MAJK SPIRIT


Do ankety přišlo celkem přes 7.500 hlasů. Děkujeme!

KDO JE PODLE TEBE TOU NEJVĚTŠÍ STAR?


veselost)

1. ledna 2012 v 21:55

Ahooja)
jak jste oslavili Vánoce a Silvestr?
Já skvěle)
Vánoce byli supér a Silvr taky:D
mám hodně sup věcí)
už je rok 2012 huhuhuůů:D
nebyla jsem tu pár dní, ale víte co, byla jsem na horách a v Praze)
už umím jezdit na snowboardu:D:D
no a co vy? co jste dostali?
máte novoroční předsezvětí?:)
pište,chci všechno vědět:D

České hvězdy vám přejí šťastný Nový rok!


Zastavte se na chvilku v přípravách velkolepé silvestrovské párty a mrkněte se na přání od českých hudebních hvězd.

V průběhu prosince jsme pro vás připravovali novoroční projekt, který nemá na českém internetu obdoby. Oslovili jsme desítky českých a slovenských zpěvaček, zpěváků, či hudebních skupin. Čtrnáct z nich nám do Štědrého dne zaslalo jejich přání pro vás, naše a jejich fanoušky. Věříme, že se vám naše video bude líbit a budete ho sdílet na svých facebookových a twitterových zdích, na vašich blogách, či jen ukazovat vašim přátelům a známým. Pojďme si společně vykouzlit hezkou vánoční atmosféru :)
O profesionální upravení a střih videa se postaral videomaker a tanečník Karel Jech, kterému tímto mockrát děkujeme! Už teď vám můžeme slíbit, že příští rok bude novoroční zdravice (PF 2013) ještě lepší a věříme, že vám z monitoru budou přát i hvězdy, jejichž sláva daleko přesahuje hranice našich dvou malých republik.Šťastný Nový rok 2012 a mnoho úspěchů v něm vám přeje celá redakce časopisu Bravo, webu www.bravo.cz a facebookové fanpage!