Únor 2012

LMFAO+ostatní;)

24. února 2012 v 20:29 | Adminka |  Ostatní STARS

ahoj;)

moc se omlovuvám, dlouho jsem tu nebyla nemám vůbec čas:/
pokusím se sem chodit častěji;)
no jinak jak s emáte?
já sjem byla 3 krát na horách paráda;) už umím na snow:DD

LMFAO A FAR EAST MOVEMENT DNES V PRAZE!

MUSIC NEWS: LMFAO a FAR EAST MOVEMENT dnes v Praze! - foto
Zdroj: Isifa.com
I přesto, že dnes přijede jen půlka LMFAO (RedFoo), tak nás v pražské Tipsport Aréně zaručeně čeká párty roku!
Už za několik málo hodin ukáže RedFoo z LMFAO a jeho tanečnici Praze pořádnou PARTY ROCK! Před zaplněnou Tipsport Arénou se představí hudební fenomén posledních měsíců a spolu s ním i kapela Far East Movement, která určitě představí live i svůj největší hit "Like a G6".

Oznámení koncertu LMFAO na podzim loňského roku způsobilo doslova davové šílenství a vstupenky do pražského klubu SaSaZu byly prakticky okamžitě po spuštění prodeje rozebrány. Pořadatelé se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a koncert přesunuli do větších prostorů hokejové Tipsport Arény (bývalá Tesla Aréna) na pražském Výstavišti. Hity jako "Sorry For Party Rocking", "Party Rock Anthem", "Champagne Showers", či "Yes" si tak budou moci vychutnat tisíce fanoušků. Dnes nás jednoduše čeká crazy night a žádnému správnému party rockerovi by tahle akce neměla ujít!

LINE UP VEČERA:


19:30 - Otevření arény
21:00 DJ REVUE
21:30 FAR EAST MOVEMENT
22:20 LMFAO


P.S: Vstupenky budou v prodeji i před samotným začátkem koncertu! Navíc i do exkluzivních sektorů blízko pódia, takže kdo z vás ještě nemá lístek, tak vůbec nemusí zoufat a může dnes večer k holešovické TIpsport Aréně dorazit. Lupeny se prodávají od 690,- Kč. VIP vstupenky pak stojí 2590,- Kč!

TAm chci býtt ;)